O firmie

 • Roland Szot
 • Wiesław Frąckowiak

Parkiet-Styl spółka jawna, Roland Szot, Wiesław Frąckowiak, jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym w branży podłóg drewnianych. Naszą specjalnością są posadzki drewniane w prywatnych domach i mieszkaniach, a także w obiektach sportowych, zabytkowych oraz rezydencjach. Firma Parkiet-Styl jako jedna z nielicznych na rynku parkieciarskim posiada zarówno dział sprzedaży, gdzie mogą Państwo nabyć wszelkiego rodzaju parkiety, chemię parkietową i inne produkty, jak i dział wykonawczy, służący Państwu cyklinowaniem, układaniem parkietu i innymi usługami. O profesjonalizmie i wysokim standardzie naszej oferty świadczy stale rosnące grono zadowolonych klientów.

 • Ponad
  20
  lat doświadczenia
 • Ponad
  1000
  zadowolonych klientów
 • Ponad
  99%
  satysfakcji klienta

Współpracujemy z najbardziej liczącymi się na rynku światowym producentami materiałów parkieciarskich. Pozwala nam to zaoferować naszym klientom pełną gamę różnego rodzaju parkietów z drewna krajowego i egzotycznego oraz profesjonalną chemię parkietową. Oferujemy nie tylko drewno od domu, ale także na zewnątrz, od desek tarasowych po deski elewacyjne.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, istniejącą na rynku od ponad 20 lat. Zatrudniamy wykwalifikowanych rzemieślników, którzy poszerzają swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach zawodowych. Czyni nas uznanymi specjalistami w branży i pozwala służyć naszym klientom doradztwem techniczno-materiałowym. Proponujemy jednocześnie w pełni fachowe wykonawstwo zarówno podłóg nowych, jak i renowację istniejących parkietów. Powierzone prace wykonujemy kompleksowo, terminowo i z najwyższą starannością.

Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się w centrum Katowic, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, zakupić produkty i zamówić usługi. Można się także z nami skontaktować drogą telefoniczną oraz mailową. Prowadzimy działalność na terenie województwa śląskiego, w miastach takich jak Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom i innych, ale po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy prace w każdym rejonie Polski.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz, firmy budowlane oraz deweloperów. Na pewno pomożemy Wam i Waszym klientom w doborze materiałów i profesjonalnym wykonawstwie.